KONTAKTY

Oblečky pro Barbie - Jana Edrová
Na Výsluní 159
Čelákovice 25088
tel: 606499128
janaedrova(a)seznam.cz

O nás

Vítám Vás na mých stránkách :-)  !

 

Jmenuji se Jana Edrová , moje profese je dámská krejčová a už několik let se specializuji na oblečky pro Barbie. Mimo jiné, jsem spokojená a šťastná máma 17 leté Denisky a 13 letého Romči. První oblečky na panenky jsem začala šít jako malá holka. Na ošklivou náhražku Barbie za 40 kč. Chudinku z tenkého plastu a s vláskama jednou řadou uprostřed, mi koupil tatínek na výletě v Praze v Dětském domě Na příkopech. Po dlouhém škemrání. Přesto to byla moje nejmilovanější panenka, pojmenovala jsem jí noblesně Katrin a měla se u mě skvěle :-)

 V deseti letech jsem už měla uprostřed pokojíku svojí vlastní šlapací Singrovku , ještě s lodičkovým člunkem a tehdy se zrodila vášeň, která trvá dodnes. Už tenkrát jsem věděla , že chci být dámskou krejčovou a "hadry" jsou můj osud :-D K panenkám jsem se vrátila, když se mi narodila dcera a myslím , že to mám už souzené napořád :-)

 Co bych Vám chtěla v mém eshopu nabídnout ?  Určitě originální, nápadité oblečky, které mají šmrnc a jsou vysoce kvalitní. Šité s nadšením a láskou k řemeslu. Sama si dělám střihy, vymýšlím nové kombinace, sháním materiály.

 Velmi mě to baví, je to kreativní práce ve které jsem se našla.

 Oblečky jsou pečlivě vypracované, z nových materiálů, stuhy zatavené, nic se neroztřepí. Švy v namáhaných místech jako je např. rozkrok u kalhot, zapínání suchého zipu apd. jsou prošité vícekrát.

Oblečky jsou kvalitní a dlouho Vám vydrží. Moje zákaznice se mi vrací, dnes už jsou z celého světa a to je pro mě nejhezčí ocenění.

 Také děkuji za krásné recenze na HEUREKA Je to milá podpora mé práce a zpětná vazba.

 

 CO JE U MNĚ NOVÉHO ?  Co právě šiju , co mě baví , jakou novinku jsem si koupila do sbírky ,

se dozvíte na FB profilu mého eshopu    INSTAGRAM JANAEDROVA  Přijďte se pokochat , popovídat. Těším se tam na Vás :-)

Pokud mi chcete zanechat zprávu : janaedrova@seznam.cz

 

 Jana  Edrová  :-)